SERVİSTE YAPILAN İŞLEMLERİN AŞAMALARI :

 1-TEKNİK SERVİSE KABUL


Notebooklarınız teknik servisimize getirdiğinizde belirteceğiniz arızaya bağlı olarak teknik servis formu düzenlenir. Düzenlenen bu 3 forum 3 nusha olarak çoğaltılarak bir nüshası müşteirye verilir bir nushası servis dosyasına konur 3.nushası ise Notebookla birlikte servise gönderilir.

 
 2-ARIZA TESPİTİ


Notebook'unuz servisimize geldiğinde arızası tespit edilir ve arızaya bağlı olarak parça değişimi ve servis ücreti ayrı ayrı hesaplanarak size bilgi verildikten sonra işlem yapılır. Onayınız alınmadan ürününüz üzerinde herhangi bir işlem yapılmaz.

 3-TAMİR AŞAMASI

Müşteriden onay alınması üzerine ürün arızası gidrilmek üzere servise alınır. Bu aşamada servis yoğunluğana bağlı olmak şartıyla en fazla 10 gün olmak üzere ürünün arızası giderilir ve müşteriye ürününü teslim alması için bilgi verilir. Tamir edilemeyen ürünler içinde ürünün iadesi için müşteriye bilgi verilir.

 4-TESLİM VE İADE

Servisimizden tamir edilerek çıkan notebooklar müşteriye teslime dilir. Servis ücreti teslim aşamasında alınır. Tamir edilemeyen ürünler müşteriye iade edilir. İade edilen ürünler için ücret talep edilmez. Teslim ve iade aşamasında müşterilerden kayıt formu istenir.

 5-YEDEK PARÇA

Onarım için kullanılacak yedek parça ve malzeme müşteri tercihine bağlı olarak yeni veya muadili 2. el parça olabilir. Müşteri onayı olmadan cihazın içinden hiç bir parça çıkarılmaz ve cihaza isteğinizin dışında hiçbir parça eklenmez. Tamir için zorunlu olan parçalar ayrıca faturalandırılır ve garanti kapsamı üretici tarafından verildiği gibi müşteriye yansıtılır. Örneğin laptop'unuz hdd si değiştirildiyse bu harddisk için garanti süresi en az 2 yıldır.


SIK SORULAN SORULAR

 1-Arıza tesbiti kaç günde yapılıyor?

Arıza tespit süresi azami 1 haftadır.

 2-Arıza tesbiti için ücret alınıyor mu?

Notebook teknik servisisimizde kesinlikle Arıza Tespiti İçin Ücret alınmaz.
 
 3-Arıza tesbitinden sonra tamir için onayım alınacak mı?

Evet tamir sürecinden önce yapılacak işlemler ve ücret için müşterinin onayı alınır. Onay alınmadan kesinlikle İşlem Yapılmaz.

 4-Ne kadar ücret ödeyeceğim?

Arıza tesbiti için harhangi bir ücret talep edilmez.

 5-Onay sonrası tamir süresi kaç gündür?

Onaylanmış notebooklarda tamir süresi 7 ile 15 iş günüdür.

 6-Onaylanmamış Notebook nasıl teslim edilir?

Ücret yada parça değişimine bağlı olabilecek onaylamama durumunu notebook'unuzu istediğiniz an kayıt formu ile geri alabilirsiniz.

 7-Servise getirdiğim notebook'u kim teslim alabilir?

Servise getirdiğiniz notebook'u almak için kayıt sırasında size verdiğimiz Servis Giriş formu ile birlikte gelen kimse teslim yada iade alabilir.

 8-Yapılan işlem için garanti veriyormusunuz?

Evet servisimizde yapılan işlemlerin bazıları için 3 ay garanti verilmektedir. Parça değişimlerinde ise aldığınız ürüne göre 2 yıldan başlayan garantiler verilmektedir.

 9-Arıza giderilemiyen laptop'umu size satabilirmiyim?

Evet ürününüzde oluşan arıza giderilemiyorsa istemeniz durumunda ürününüzü servisimizce belirlenecek ve sizinde onaylayacağınız bir ücret mukabilinde bize satabilirsiniz.

 10-Nasıl ödeme yapabilirim?

Arıza giderildikten sonra, nakit, banka ve posta havalesi, mail order, veya kredi kartına taksit şeklinde yapılabilir.


Ana sayfaAna sayfa

Yeni ürünler

Şu anda yeni ürün yok

Kampanyalar

Şu anda kampanya ürünü yok

Reklam

skype irtibat